Z40
Нова
нерухомiсть
у старому
мiстi
Нова
нерухомiсть
у старому
мiстi

Запрошуємо стати власниками нової інвестиційної та житлової нерухомості З40, котра делікатно інтегрована в історичну архітектуру старого міста.

Нова архітектура З40 відповідає на актуальний запит сучасної людини міста у приватності, комфортному житловому просторі, мультифункційності, інвестиційній безпеці, пішій доступності до культурних та відпочинкових зон центру Львова.

Концепт

З

40

З40 - це новий концепт мультифункційної нерухомості, де збережена приватність, особистий простір, повага до історичного обличчя Львова.

В З40 передано відчуття прекрасного в малому, як відображення в мініатюрі визначних рис центру нашого міста: вишуканий та, водночас, по-сімейному затишний апарт-готель на 79 номерів, 2 житлові секції, де лише 69 приватних помешкання, компактний 7-рівневий Офіс-HUB площею 1140 м2.

Таке поєднання дозволяє створити захищений, більш інтимний, внутрішній простір, оберігаючи мешканців З40 від шуму ззовні. Титульний фасад апарт-готелю віддалений від проїжджої частини (вул. Замарстинівська) та в комплексі з трьома іншими секціями, формує зсередини просторий внутрішній двір з власним особливим мікрокліматом: львівська кав’ярня на 1-му поверсі, екологічні ігрові місця для малечі, оази зелені, облаштовані для відпочинку та спілкування. Автомобілістам – підземний паркінг.

Стилістичним орієнтиром фасадної частини З40 виступила історична архітектура старого Замарстинова, де було залучено європейський досвід інтеграції сучасних будівель в історичні частини міст. Обрані рішення високоякісних фасадних матеріалів надають будівлі З40 вишуканості та естетики, роблячи її точкою притяжіння цього району, котра залишатиметься привабливою протягом багатьох років.

Згорнути
Читати більше
01

Помешкання

До Вашого вибору 69 помешкань
від 40 до 80 м2.

До Вашого вибору 69 помешкань від 40 до 80 м2. Продумане до деталей планування житлового простору створює відчуття захищеності та особливого комфорту. 2 житлові секції на 6 та 7 поверхів, 4 помешкання на поверсі

02
Апарт-готель

До Вашого вибору 79 апартаментів
від 20 до 45 м2 на 2-5 поверсі.

До Вашого вибору 79 апартаментів від 20 до 45 м2 на 2-5 поверсі. Повне управління апарт-готелем здійснює готельний оператор, який щомісяця виплачує Вам (як власнику нерухомості) сталий прибуток
03

Офiс-Hub

До Вашого вибору 7-рівневий офісний простір з вільним плануванням загальною площею 1 140 м2

До Вашого вибору 7-рівневий офісний простір з вільним плануванням загальною площею 1 140 м2. Кожен з рівнів (поверхів) має свою власну систему доступу та є повністю автономним
про компанiю

ТзОВ «Замарстинів 40» створено в 2018 році з метою реалізації будівництва багатофункціонального комплексу громадського, житлового та комерційного призначання: новобудова З40. Менеджери компанії – досвідчені спеціалісти в галузі будівництва та девелоперської діяльності.

Проект «З40» здійснюється у партнерстві з генеральним підрядником – МНВАП «АВІОКОН ПРОЕКТ» - потужною ліцензованою будівельно-інжиніринговою компанією з 24 річним досвідом, котра є одним із лідерів будівництва в Західному регіоні України (https://www.aviokon.com)

Згорнути

Читати більше

063 340 1030
Svit One - tools for business Made in Svit